אמינות ומומחיות

ב-eDiamonds אנו פועלים בשקיפות מלאה ומתוך כללי אתיקה מסחרית מוקפדים. אנו רואים ערך עליון במתן יחס אישי, ובהקדשת זמן לכל לקוח – כדי לתת את כל המידע הדרוש לקנייה בעלת ערך מקסימאלי.

בבעלותנו מפעל פרטי המתמחה בכל שלבי הייצור לצורך הנפקת יהלומים ותכשיטים משובצים ישר מהמקור.

אנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים הישראלית, ולכן מחויבים ליישם כללי מסחר והתנהגות הוגנים תוך עמידה בתנאים הקפדניים והמחמירים ביותר. לעסקאות המבוצעות בבורסה יש גב של מוסד בעל יכולת שיפוט וענישה במקרי חריגה מכללי המסחר המקובלים וההוגנים.

בנוסף, אנו מחויבים לקודים אתיים המחמירים ביותר ולסטנדרטים גבוהים של אמינות ושקיפות.

יש ברשותנו מגוון יהלומים הנושאים חותמת מוניטין ומקצוענות ללא פשרות מטעם המעבדות המוכרות והאמינות ביותר באירופה ובארה”ב לקבלת תעודות גמולוגיות פי עקרונות EGL ,GIA ,IGI ו-HRD.

בנוסף למחיר ההוגן והאטרקטיבי, לקוחותינו נהנים משירות מקצועי, מאיכות התכשיטים ומתחושת ביטחון ברכישה.

אנחנו אחראים לכל שלבי ייצור היהלומים, והתכשיטים, הכוללים ליטוש היהלומים, עיצוב התכשיטים וייצורם במפעל בדרגת גימור מוקפדת.

אצלנו תמצאו יהלומים ותכשיטים מעוצבים,
תחת קורת גג אחת ברכישה ישירה.
לפרטים נוספים

שירות אישי

אנו מזמינים אותך לפגישה אישית בישיבה נינוחה, עם מומחה מטעמנו.

בפגישה נבחן סוגי יהלומים ונלמד אותך לזהות את ההבדלים הקיימים ביניהם. כמו כן, נלמד להכיר אותך, את מטרת הרכישה, את טעמך ותקציבך וביחד נמצא את היהלום והתכשיט עליו חלמת.

הפגישה האישית הינה חוויה של אסתטיקה, למידה ומגע ביהלומים אמיתיים. יש לנו צוות יהלומנים ומעצבים מקצועיים, העומדים לרשותך תמיד בכל שאלה או פנייה. בין אם לפני, תוך כדי או אחרי הרכישה נשמח לתת לך את כל הכלים הנדרשים, כדי שהעסקה תהיה בעלת התמורה הגבוהה ביותר עבורך.