מעוניינים למכור תכשיט זהב או יהלום? אנחנו נשמח לעזור לכם.

מחיריהם של תכשיטים ויהלומים נקבעים בהתאם למגוון רחב של פרמטרים. בעת מכירת תכשיט או יהלום ישן, חשוב לוודא שהערכת השווי מבוצעת על ידי אנשי מקצוע מוסמכים, במקום מוכר או מפוקח, כדי לוודא שתקבלו את התמורה המלאה עבור הפריטים שלכם.

 

מכירת זהב

כחלק מהשירות שמציעה eDiamonds ללקוחותיה, אנו רוכשים תכשיטים ויהלומים. הצוות שלנו מתמחה בביצוע הערכות שווי וישמח להדריך, לכוון ולייעץ אתכם, החל משיחת הטלפון הראשונית ולאורך התהליך כולו. כדי להבטיח את שביעות רצונכם המלאה, אנחנו מתחייבים למהימנות מרבית בתהליך הערכת השווי ולמחירים המשתלמים ביותר.

 

כחברים בבורסת היהלומים הישראלית, אנחנו פועלים בהתאם לכללים הנוקשים ביותר במסגרת תהליך ביצוע הערכת השווי. ההערכות מבוצעות במעבדה של eDiamonds, על ידי גמולוגים מוסמכים, באמצעות השיטות המתקדמות ביותר והטכנולוגיה העדכנית ביותר.

 

במסגרת תהליך הערכת השווי, אנחנו בוחנים מספר רב של פרמטרים – מידת הטוהר של הזהב, איכותו של היהלום, משקלו, העבודה הטכנית ועוד. כתוצאה מכך, משקפות ההערכות את ערכם של התכשיט או היהלום באופן המהימן ביותר.

 

ברגע שנקבע ערכו של הפריט שאתם מעוניינים למכור, תוכלו לבחור האם למכור אותו או להמירו בתכשיטים וביהלומים חדשים. במידה שתחליטו למכור, נשלם לכם במזומן את התמורה המרבית והמשתלמת ביותר. אם תבחרו באפשרות של המרתו בפריט חדש, הצוות שלנו ישמח לסייע לכם בתהליך הבחירה והתאמה.