לכולם מגיע קצת פינוק וניצוץ נוסף השנה. השנה סופסוף נחגוג את החג יחד עם המשפחה והחברים האהובים שלנו, וזו הזדמנות מצוינת לתת לאהובים והיקרים שלנו משהו מיוחד באמת, תכשיט יהלומים שמסמל אהבה אינסופית ועם ערך אמיתי וסנטימנטלי שימשך לנצח.

למצוא את מתנת תכשיט הטובה ביותר לזוגתך האהובה או לאימא היקרה או לחברה הכי טובה זה כבר יכול להיות קצת יותר מאתגר. בהנחה שעשיתם חטטנות קטנה מה היא לובשת או מה יש לה בקופסת התכשיטים כדי לראות מה היא אוהבת ומה כבר יש לה, יש כמה מתנות תכשיטים שאיתם אי אפשר לטעות, ושכל אישה תשמח לקבל ולנצור אותם לעד.

עגילי יהלומים קטנים

סט עדין של עגילי יהלומים בהירים, מנצנצים וקלאסיים הוא מצרך אמיתי במלתחה של כל אישה.

החלק הטוב ביותר במתנת עגילי היהלומים הוא שיש אפשרויות בלתי מוגבלות לסגנונות ותקציב. יש עגילים לכל תקציב כי אפשר לשנות את הקראט, הצבע, הניקיון והחיתוך של היהלומים.

צמיד טניס יהלומים

מהמתנות התכשיטים הטובות צמיד טניס יהלומים זו המתנה שתמיד מנצחת ושכל אישה תוקיר. צמיד שורת יהלומים עם סוגר נסתר שמשלים עיגול שלם שמסמל אהבה אינסופית.

טבעת חותם

כשמחפשים מתנות תכשיטים מיוחדת לגבר טבעת חותם היא בחירה בטוחה ואהודה. עם שיק אוניברסלי משדרת כוח ועוצמה. שילוב יהלומים או אבני חן נותן עוד טוויסט מיוחד ואישי.

תליון אבן חן בשילוב יהלומים

תליון יהלומים עם אבן חן מרכזית בשילוב הילת כתר יהלומים. בחירה קלאסית ואלגנטית שגם מכניסה צבע לחיים וגם משדרגת כל הופעה.

צמיד בעיצוב פתוח (bangle)

העיצוב של צמיד היהלומים הפתוח נהיה פופולארי ואהוב על נשים רבות. צמיד בעיצוב מודרני בשילוב עם יופי אלגנטי, נקי ונצחי.

תליון לב יהלום

יש כ”כ הרבה אפשרויות לתליוני לב יהלומים מדהימים. מתליון יהלום קטן ושיקי לשימוש יומיומי ועד לתליון גדול יותר לאירועים מיוחדים. מתאים לכל אישה ולכל גיל.

טבעת משולבת באבן חן אהובה או באבן החודש.

מתנת תכשיט אבן חן התואמת את חודש הלידה של אדם. המקור בתקופת המקרא. היסטוריונים מאמינים ששתיים-עשרה אבני-החן של החושן של אהרון תואמות במקור לשניים-עשר שבטי ישראל. בהתאמה, החלו לקשר את אבני החן הללו עם המזלות. לפי האמונה כל אבן הציעה לעונדים אותה כוחות מיוחדים. לכן אנשים ניסו לאסוף וללבוש את כל שתים עשרה אבני-החן במהלך השנה כקמעות או למטרות טיפוליות.

עגילי חישוק זהב ויהלומים

עגילי יהלומים בצורת חישוק, דקים או שמנמנים, עגולים קלאסיים או בעיצוב מיוחד, עם העגילים האלו אי אפשר לטעות.

תליון יהלומים עם שם או אות ראשונה

תליון יהלומים שנהיה מאד פופולארי ואהוב בשנים האחרונות, אהוב גם על הסלבס המפורסמות. שרשרת זהב עם אותיות השם משובצת יהלומים מנצנצים.

שרשרת יהלום סוליטר

בחירה בטוחה למתנת תכשיט היא שרשרת יהלום סוליטר בודד. כל אישה רוצה להחזיק לפחות אחד כזה.

החלק הטוב ביותר בשרשרת הסוליטר הוא שיש אפשרויות בלתי מוגבלות לסגנונות ותקציב. יש שרשראות לכל תקציב כי אתה יכול לשנות את הקראט, הצבע, הניקיון והחיתוך של היהלום. שרשרת יהלום סוליטר היא נצחית וקלאסית.