אין מי שלא אוהבת לקנות תכשיטים- או לקבל אותם כמתנה. כל כך כיף לדפדף בקטלוגים השונים, לשוטט בין חנויות ולברור תכשיטים מבין כל השפע שמוצע לנו. אבל לפעמים מחפשים משהו ספציפי- ומגלים שהוא לא קיים.

או לחילופין- מתעורר הרצון לעצב משהו לחלוטין בעצמכם ולהיות יצירתיים. האם זה אפשרי? כן בהחלט! קיימים שירותים שמאפשרים לעצב תכשיטים באופן אישי

ולקבל אותם ישירות עד לפתח ביתכם. אז מה צריך לדעת על תהליך זה? איזה תכשיטים ניתן לעצב? ובאיזה מצבים זה עלול להתאים? צללו פנימה אל המאמר ותגלו הכל!

איך מתבצע תהליך עיצוב תכשיט באופן אישי?

התהליך אינו מסובך כפי שנדמה. קודם כל, תהיה פגישה עם מעצב תכשיטים בה תוכלו לדון עמו על העיצוב, על הבחירות השונות שתרצו לבצע, המתכות, האבנים וכדומה.

בשלב זה תיווצר סקיצה ראשונית שלאחר מכן תעבור להדמייה ממוחשבת של התכשיט. לאחר מכן ניתן יהיה לבצע שינויים שונים בסקיצה עד אישורה ושליחתה למפעל.

במפעל ייצרו את התכשיט על פי הוראות הסקיצה בצורה המדוייקת ביותר. לאחר הייצור- התכשיט יישלח אליכם ותוכלו לראות את התוצאה הסופית!

איזה תכשיטים בעצם אפשר לעצב באופן אישי?

קיימים תכשיטים רבים שניתן לבחור לעצב לפי רצונכם.

תליונים מיוחדים לשרשראות,

טבעות יהלומים משובצות אבני חן מיוחדות בשלל חיתוכים לבחירה

צמידי יהלום ועוד.

בכל אלה אתם יכולים להיות אחראיים לעיצוב, לצבע, לאבנים ועוד. כך תוכלו להגשים את חלומכם!

למה לעצב תכשיטים בעיצוב אישי?

יש כמה יתרונות לבחירה בתכשיטים בעיצוב אישי. קודם כל, כשמעצבים צמיד יהלום בעצמכם, ניתן להבטיח את זה שהוא יהיה מיוחד ולא תיראו עוד כמוהו בנוף.

החד פעמיות של התכשיט מייצרת תחושת אקסקלוסיביות וייחודיות שתכשיטים אחרים לא בהכרח יספקו לכם.

דבר נוסף, הוא שעיצוב תכשיט באופן אישי הוא הצהרה. מדובר בנתינה עמוקה מהלב ודבר זה משקף את תשומת הלב הרבה שניתנה לתהליך בחירת המתנה. זהו ערך חשוב.

דוגמא מצויינת למצב שבו תכשיט בעיצוב אישי הוא אופציה מצויינת היא טבעות אירוסין. הצעת נישואין היא רגע שיא בחייה של כל אישה, ולכן בחירת טבעת אירוסין היא חשובה מעין כמוה.

לעיתים במקום לחפש בין עשרות חנויות את הטבעת שמתאימה- כדאי לעצב אחת בעצמכם- ואז אפשר לדעת בוודאות גם שיהיה לה ערך מוסף וגם שבת הזוג תהיה מרוצה מהאסתטיות והמראה.

תכשיטים בעיצוב אישי בeDiamonds

מחפשת תכשיט בעיצוב אישי לעצמך או להעניק כמתנה ליקירייך? אצלנו ב-eDiamonds תוכלי למצוא את כל מה שאת צריכה!

בחנות שלנו קיימים מגוון רחב של תכשיטים שונים, ביניהם שרשראות, צמידי יהלום, טבעות ועוד- תכשיטים לכל אחת ולכל מאורע.

תכשיטים אלה ניתן לעצב באופן אישי לפי רצונכם ובקשתכם. אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך, משלב העיצוב, ליצירה במפעל ועד להגעת התכשיט לביתכם עם תעודת אחריות!

 eDiamonds הוקם מתוך אהבה והערכה עצומה לתכשיטים ויהלומים, ואנו שמחים לשתף את הלקוחות שלנו באהבה זו. מוזמנים לבקר אצלנו בחנות או ליצור איתנו קשר באמצעות

האתר או הטלפון לקבלת מענה על כל שאלה ותהייה. מצפים לכם!

הכל על יהלומים

קטגוריות