הצעת נישואין ורכישת הטבעת הינה חוויה שונה מרגשת ומיוחדת במינה.
מעבר להחלטה הגורלית שעתידך נקשר בעתיד אהובתך, יש את הרצון שהצעת הנישואין והטבעת ייחקקו בזיכרונה.
המסורת בהצעת הנישואין של גבר לבחירת ליבו, היא רכישת טבעת יהלום.
כן, כן, היהלום אבן החן המיוחדת שעוד מראשית ההיסטוריה נחשבה כאבן יוקרה אשר מסמלת זוהר, עושר, יופי וכמובן אהבת נצח.
זו גם הסיבה, מדוע נבחר היהלום כתכשיט הניתן במתנה, מהגבר לאהובתו, בשעה ששאל את שאלת השאלות במעמד הצעת הנישואין שלו. את העיצוב של הטבעת ניתן לעצב בכל צורה שרק תבחר.

יש חוקים קלים לגבי מראה הטבעת, ולרוב מקובל לשבץ טבעת אירוסין ביהלום אחד ויחיד המסמל את אהבת הנצח היחידה בין האהוב לאהובה.
טבעת כזו נחשבת לטבעת קלאסית, אך באפשרותך תמיד לעצב כדמיונך עפ”י היכרותך עם אהובתך.
מה אוהבת יותר ומה פחות, טעם עדין או קצת יותר רבגוני.
אבל תמיד תמיד ואל תשכח, אהובתך תצפה לטבעת שתסמל את אהבתך שרק בשבילה נועדה.
ואתה שרוצה את הטוב ביותר לאהובתך, טקס הצעת הנישואין הפך כבר מזמן לטקס שהוא לא סתם.
הצעת הנישואין היום היא בגדר הפקה עם רעיונות מפה ועד להודעה חדשה.
כל אחד עם דמיונו הפרוע רוצה להפוך את חלומו וחלום אהובתו למציאות הנקשרת להצעת נישואין חלומית ומאושרת.
ומי כמונו יודע, כי אין לך את הזמן והאפשרויות לפעול ולטפל בכל העניינים הלוגיסטיים של הצעת הנישואין ולכן כאן נכנסים לתמונה המקצועניים. אלה עם הלב הגדול והרעיונות הנפלאים.
חברת “שרותיקתק הפתעות וריגושים” יעשו בשבילך את העבודה. מההודעה הראשונה לאהובה ועד הרגע המרגש והמעמד בהצעת הנישואין, לה חיכתה כל כך הרבה שנים, מאז היותה ילדה קטנה… ואף יעזרו לך במציאת הטבעת שהכי תתאים, לאהובתך שיקרה לך כמקבץ יהלומים…

חבר יקר, אתה ודאי יודע, כי הצעת הנישואין הינה הרפתקה אדירה, עם כיף עד אין קץ ועם זיכרון נעים שנשאר לתמיד.

לכן, לא כדאי להקל ראש בדבר, הרי אתה מחפש את ההפתעה המיוחדת ביותר לאהובתך, לא כל יום ניגשים להצעת נישואין עם טבעת יהלום כמו בסרטים… נכון שאהובתך נראית לך כיהלום נוצץ וזוהר עם חוזק ויופי כאהבתכם? הידעת כי היהלום הוא האבן הקשה ביותר בטבע?! הידעת כי לא ניתן למצוא שני יהלומים זהים בטבע, גם אם יהיו דומים ככל הניתן?! רק אדם מיומן ובעל אמצעים יוכל לראות את ההבדלים והדקויות בין היהלומים. מאחר והיהלום מזוהה בכל העולם עם סמל אהבת נצח, אנשים רבים כמוך וכמוני, מעניקים אותו לאהוביהם לא רק בגלל ערכו הרב, אלה גם בגלל מה שהוא מסמל.
זה מה שהפך אותו לכל כך אהוב אז, היום ובכלל…

מה דעתך לעשות הפתעה לאהובתך? מה אם תשלח לה הודעה להגיע למקום אהוב ורומנטי בשעת השקיעה?
תחכה לה במקום עם זר בלוני הפתעה מרגשים, עם זיקוקים ונישנושים… היא תגיע כולה חיוכים ופרפרים (הרי לא כל יום חוויה כזו עוברים, והיא בטח לא חולמת שזו הצעת נישואין),
תפסעו יחדיו על שביל האוהבים המואר באור נצנוצי כוכבים, ונרות הפזורים עם ריח הדרים… תגיעו לשפת הצוק / הנחל / קרחת היער (כל אשר יעלה בדמיונך), תתיישבו לכם בספה מדהימה ביופייה מהמאה שעברה עם נוחות שלא תמצאו באף דירה…לפתע פתאום תבחינו במסך ענק עולה מולכם.
עכשיו, אתה אומר לה שהסרט הוא עליה…ולדוגמא, אפשר להקרין את הסרט “אהבה מהסרטים” עם הדמויות שלה ושלך כאילו אתם השחקנים ואולי אפשר להקרין
לה סרטים מתקופת ילדותה (במידה וניתן להשגה), מה שיגרום לה לדמעות של אושר מעצם העובדה שכל כך התאמצת עבורה ובשבילה…כמובן שלא נישכח את הרגע
המיוחל, את הצעת הנישואין וטבעת היהלומים. באמצע הסרט לפתע פתאום בלי שום הכנה או הודעה מראש, מופיעה על המסך הודעה עבורה:

” ענת יקרה, בועז אוהב אותך עם כל הנשמה, ורוצה הוא לשאול אותך דבר מה… ענתי אהובתי, את היהלום שלי האם תתחתני איתי ותענדי את הטבעת שקניתי ?…”

ובכן חבר? מה תגיד? כדאי נכון? אל תחכה! זה הרגע זה הזמן להתחיל לתכנן את שנכתב… אל תשכח ואל תדאג אנחנו את הטבעת והיהלום כבר נבחר… באישור שלך כמובן.
נו, יאללה, קום מהספה וחפש את המקצוענים שיעזרו לך, בארגון בהפקה, מהבגד שתלבש ועד לצורת הטבעת וההצעה שעל הקלף…