טבעת אירוסיןעיצובים חדשניים למסורת הותיקה

רכישת טבעת אירוסין היא משימה מאתגרת לכל הדעותמדובר ברכישת תכשיט (לרוב טבעת יהלום), בעל אינספור משמעויות, שאמור להותיר את הרושם הנכון באחד הרגעים החשובים בחייך ובחיי זוגתך. ברור שרצוי מאוד שהטבעת תקלע לטעמה של אשתך לעתיד, שכן היא אמורה להיות מונחת על אצבעה בעשרות השנים הבאות. הקושי מתעורר כמובן משום שאתה קונה לה את הטבעת בהפתעה, ומלבד זאתמדובר בהוצאה לא קטנה ובמבחר אינסופי.

טבעות אירוסין – המסורת מחייבת טבעות יהלומים

טבעות אירוסין עשויות לרוב מזהב, צהוב או לבן, ומשובצות ביהלום או ביהלומים. טבעות אירוסין אינן מוגבלות בכללי עיצוב נוקשים וזאת בדיוק ההזדמנות המתאימה להשאיר את הרושם הנכוןלחתן על הכלה ולכלהעל חברותיה.

טבעות אירוסין – מגמות העיצוב הלוהטות

כאמור, מגוון העיצובים של טבעות אירוסין הוא רחב מאוד. המגמות החמות ביותר בשוק הן:

יהלום בצורת טיפה / אגס

יהלום בצורת טיפה גורם לטבעת להיראות מתוחכמות ונשית כאחד. לא פלא שבשנת 2022 הם בין טרנד התכשיטים המובילים. הקימורים החינניים של היהלום מאפשרים לאבן לנצנץ בצורה בהירה יותר. יהלום הטיפה מזכיר דמעה. אומרים שצורת היהלום הייחודית הזו גורמת לאצבעותיך להיראות מאורכות ודקות יותר. את יכולה לענוד את הטבעת כשהיהלום פונה למעלה או למטה, בהתאם למצב הרוח שלך.

טבעות אירוסין ייחודיות

לאנשים שאוהבים להרגיש ייחודיים ומחפשים טבעת מיוחדת במינה. עיצובי טבעות אירוסין מיוחדות זה גם טרנד מאד עכשווי וגם מהנה ויצירתי. זה שיקוף של הסגנון הייחודי של הכלה. ניתן לשלב גם אבני חן או חריטה אישית.

טבעות עם אבן סוליטר בודדת

פשטות אלגנטית- טבעות סוליטר קלאסיות היא נצחיות. התקופות משתנות אבל טבעות עם יהלום מרכזי אחד תמיד היו הסגנון הפופולרי ביותר לטבעות אירוסין. טבעת סוליטר היא קלאסיקה חסרת גיל וזמן שלעולם לא מזדקנת.

טבעת כזו מאפשרת ליהלום לזרוח בבהירות בכל יופיו המרשים. היהלום המרכזי נוצץ בבהירות, מה שהופך טבעת מסוג זה לסימן מושלם לאהבתך ולמחויבות שלך.

סט טבעות- טבעת אירוסין עם טבעת תואמת

אחד מהטרנדים החמים ביותר בשנים האחרונות הוא סט טבעות – כלומר ללוות את טבעת האירוסין הקלאסית בטבעת יהלומים תואמת, לרוב נלבשת על אותה האצבע. גורם לטבעות לזרוח עוד יותר ולכלה להרגיש מיוחדת פי שתיים

טבעות יהלומים בשיבוץ pave

זוהי שיטת שיבוץ ליהלומים זעירים אשר לא ניתן לשבץ בשיטות הרגילות ולכן משקיעים אותם בתוך התכשיט עצמו. שיטה זו דורשת מיומנות רבה.

טבעות יהלומים צבעוניים

טרנד אופנתי נוסף שכובש את שוק טבעות האירוסין הוא טבעות עם יהלומים צבעוניים בוורוד, צהוב, סגול ועוד.

טבעות “הכל יהלום” או “אהבה אינסופית”

טבעות יהלומים במלוא מובן המילה, בהן משובצים היהלומים מסביב לטבעת, בדומה למראה של צמידי טניס, כך שלא ניתן לראות ולו פיסה קטנה מהמתכת בה הם משובצים.

טבעת שלושת היהלומים

טרנד עכשווי בעיצוב טבעות אירוסין מיוחדות הן טבעות שלושה יהלומים המסמלים את שלוש התקופות: לפני האירוסין, תקופת האירוסין ותקופת הנישואין.

טבעות אירוסין עם שתי שורות

אחד הטרנדים הפופולריים ביותר הוא טבעות האירוסין עם שתי שורות. השורות הכפולות יוצרת מרווח מוגדר בין הרצועות שבו אבן מרכזית נראית כאילו היא מרחפת בין שתי הרצועות.

טבעת אירוסיןהמראה השלם

טבעת אירוסין אמורה ללוות את ברתהמזל שזכתה בה, ושהסכימה להצעת הנישואין, במשך שנים רבות. לכן אפשר ורצוי להוסיף ולרכוש בהזדמנות זו תכשיטים תואמים, שישלימו את המראה: זוג עגילי יהלומים, שרשרת עם תליון וכן צמיד טניס מרהיב הם בני לוויה טבעיים לכל טבעת אירוסין המכבדת את עצמה, ואין כמו צמידי טניס לשדרוג כל טבעת אירוסין. נכון, תכשיטי יהלום אינם זולים אבל אנחנו לא מתחתנים כל יום וגם אם חלילה הנישואין לא יאריכו ימים כמתוכנן, יהלומים יהיו תמיד חבריה הטובים של כל אשהלנצח.

הכל על יהלומים

קטגוריות