טבעות לגבר אינם עניין חדש, טבעות לגברים בפרט ותכשיטים לגבר בכלל היו מאז ומתמיד.

הגברים של העת העתיקה, הקיסרים של האימפריה היוונית או האימפריה הרומית התגאו בטבעות הזהב שלהם שהיו סמל ליוקרה ולמעמד של כבוד. טבעות היו בשימוש גם אצל בני אצולה באירופה ועשירים בעלי ממון, שהרשו לעצמם טבעת שסימלה כמובן עושר מעמד ויוקרה. כדאי לציין שלא כל הטבעות שהיו בעבר שימשו רק לשם יוקרה ופאר. כך למשל, היו טבעות שחולקו לכל בוגרי מחזור בתיכון או קולג’ כלשהו, והיו טבעות שנקראו טבעות חותם ועליהן היתה חתימה מסוימת, והייתה טבעת שהייתה מיועדת לבעלי תפקידים שונים וכך הלאה.

היום בעידן המודרני אנו פוגשים גברים רבים שעונדים תכשיטים מסוגים שונים, יש גברים שעונדים עגילים, יש גברים שעונדים צמידים, יש גברים שעונדים שרשראות ויש כמובן גברים שעונדים טבעות למינהן. אם אתם שואלים מהן הטבעות הנפוצות שניתן למצוא אצל גברים?
להלן סקירה של סוגי טבעות לגבר:

טבעות נישואין לגבר – טבעות נישואין לגבר כמו טבעות לנישואין לאישה יש עליהן הלכות ברורות של ההלכה ועליהן להיות מעוצבות בהתאם לאותן הלכות, טבעות נישואין לגבר יכולות להיות בסגנון קלאסי או בסגנון אמנותי או בסגנון עתיק אבל הן כמובן בהתאם להלכה.


טבעת אירוסין לגבר 
– טקס האירוסין המסורתי אולי איבד קצת מחשיבותו, אולם למרות זאת גם גברים וגם נשים רוכשים זה לזה טבעות אירוסין, שיש בהן אמירה אישית עמוקה והתחייבות אמתית למיסוד חיי האהבה ומעבר לחי הנישואין. טבעות אירוסין לגבר יכולות להיות טבעות מזהב או מכסף או שהן טבעות יהלום.

טבעות לגבר כמו טבעות לאישה צריכות להיות מותאמות לאופיו של הגבר ולסגנון חייו, גבר שהוא ביישן ושקט לא יתחיל להסתובב פתאום עם טבעת יהלום בולטת, וגבר שהוא טיפוס רומנטי ירצה וודאי טבעת אירוסין בסגנון רומנטי ולא טבעת אירוסין בסגנון עתיק. לכן יש לחשוב היטב גם לפני שקונים טבעות לגבר.

טבעות יהלומים לגבר – יש גברים שעונדים טבעות יהלומים שקיבלו אותם כמתנה לרגל יום הולדת או אירוע כלשהו, ויש גברים שרוכשים לעצמם טבעות יהלום במטרה לפנק את עצמם ולהעניק לעצמם מעמד של יוקרה ופאר באמצעות טבעת היהלום.

הכל על יהלומים

קטגוריות